Květen 2009

23.5.2009 Nord Bohemia Canis Litoměřice

24. května 2009 v 13:16
Krásný den, krásný výsledek. Dorotka byla poprvé přihlášena do ,,dospěláků" do třídy otevřené, kde dosáhla skvělého výsledku-V1 CAC CACIB BOB BIG 4.místo. Posuzoval pan rozhodčí Maciej Kozber, a takto Dorotku ohodnotil: Dobrá hlava a uši dobře nasazené, pěkná horní a dolní linie, dobré končetiny, dobrá srst, dobré zbarvení s pálením, pěkný rytmický a elegantní pohyb. Tímto také splnila Dorotka podmínky pro udělení titulu Český junior šampión.
Bára a Dorotka.

Bára v postoji.

Barunka okukuje Dorotčin pohár, sama však uspěla s výborným výsledkem a to: V1 CAC a s tímto posudkem: ladná hlava, trošku světlé oči, dobré linie horní a dolní, dobrá předhruď, pohyb elegantní a dynamický.

Duo Bardotte (vpředu Audrey vzadu Czudla).

Dorotka běží s bráškou (Atrey Lady Dorotte) o BOBa.

Dorotka v postoji- BOB.

Před soutěží o titul BIG Dorotka objevila tohoto krásného Auvergneského ohaře a tak trochu se nám zaláskovala. Musím říci, že i nám se moc líbil.

Dorotka BIG 4.místo.

Více fotek v Galerii.


23.5.2009 Nord Bohemia Canis

24. května 2009 v 13:03

Rozhodčí Maciej Kozber.
Třída otevřená: Audrey Lady Dorotte- V1 CAC CACIB BOB BIG 4.místo

Mezitřída: Czudla Stříbrný permoník- V1 CAC

MVP Praha 2.5.2009

24. května 2009 v 12:58
Rozhodčí Josef Němec.
Mezitřída: Czudla Stříbrný permoník- V1 CAC CACIB BOB

Třída mladých: Audrey Lady Dorotte- V3

MVP České Budějovice 25.4.2009

24. května 2009 v 12:53
Rozhodčí Tanya Arangelova.
Třída mladých: Audrey Lady Dorotte- V1 CAJC Nej. mladý

Mezitřída: Czudla Stříbrný permoník- V1 CAC CACIB

MVP Praha-Letňany 2.5.2009

3. května 2009 v 11:05 Aktuality
V sobotu jsme se zúčastnili MVP v Praze. Byl to úžasný zážitek, protože naše Barunka (Czudla Stříbrný permoník) získala V CAC CACIB a titul BOB- Vítěz plemene. Bára si výstavu opradu užívala. Posuzoval pan rozhodčí Josef Němec, od kterého obdržela tento krásný posudek : Téměř dvouletá fena, velmi ušlechtilá, výrazná fenčí hlava, nůžkový chrup, tmavé oko, pevný hřbet, dobře utváření hrudník, velmi dobré postavení a zaúhlení končetin, v postoji i pohybu se velmi dobře prezentuje.
Čekání aneb kdo si počká ten se dočká.

Vítězové tříd-Agni Od Punkvy a Czudla Stříbrný permoník (Barunka).

Barunka se stává Vítězem plemene - BOB.

Závěrem Barunka důstojně reprezentuje plemeno Bernský honič při udělování titulů BIG.

Náš první BOB.

Dorotka (Audrey Lady Dorotte) se předváděla ve třídě mladých se svými sestrami Adélkou a Amálkou. Předvádění jak v pohybu tak v postoji jí šlo velmi dobře až do okamžiku, kdy měla oběhnout poslední kolečko o titul CAJC. V tu chvíli si Dorotka usmyslela, že pro dnešek toho bylo dost a už jsme jí nerozeběhli. Titul CAJC si odnesla její sestra Adélka a tímto gratulujeme. I přes závěrečné stávkování se Dorotka panu rozhodčímu velice líbila a dostala ocenění V3 a tento velmi pěkný posudek: 15měsíční fena, souměrná ve všech proporcích, typická hlava, nůžkový chrup, pevný hřbet, dobře vyvinutý hrudník, v postoji i v pohybu se dobře prezentuje.

Čekání pro Dorotku bylo opravdu dlouhé.

Dorotka ve výstavním postoji.

Na výstavě jsme se setkali i s ostatními majiteli honičů a setkání to byla velice příjemná, měli jsme si neustále o čem povídat a tak i to dlouhé čekání příjemně uteklo.