MVP Praha-Letňany 2.5.2009

3. května 2009 v 11:05 |  Aktuality
V sobotu jsme se zúčastnili MVP v Praze. Byl to úžasný zážitek, protože naše Barunka (Czudla Stříbrný permoník) získala V CAC CACIB a titul BOB- Vítěz plemene. Bára si výstavu opradu užívala. Posuzoval pan rozhodčí Josef Němec, od kterého obdržela tento krásný posudek : Téměř dvouletá fena, velmi ušlechtilá, výrazná fenčí hlava, nůžkový chrup, tmavé oko, pevný hřbet, dobře utváření hrudník, velmi dobré postavení a zaúhlení končetin, v postoji i pohybu se velmi dobře prezentuje.
Čekání aneb kdo si počká ten se dočká.

Vítězové tříd-Agni Od Punkvy a Czudla Stříbrný permoník (Barunka).

Barunka se stává Vítězem plemene - BOB.

Závěrem Barunka důstojně reprezentuje plemeno Bernský honič při udělování titulů BIG.

Náš první BOB.

Dorotka (Audrey Lady Dorotte) se předváděla ve třídě mladých se svými sestrami Adélkou a Amálkou. Předvádění jak v pohybu tak v postoji jí šlo velmi dobře až do okamžiku, kdy měla oběhnout poslední kolečko o titul CAJC. V tu chvíli si Dorotka usmyslela, že pro dnešek toho bylo dost a už jsme jí nerozeběhli. Titul CAJC si odnesla její sestra Adélka a tímto gratulujeme. I přes závěrečné stávkování se Dorotka panu rozhodčímu velice líbila a dostala ocenění V3 a tento velmi pěkný posudek: 15měsíční fena, souměrná ve všech proporcích, typická hlava, nůžkový chrup, pevný hřbet, dobře vyvinutý hrudník, v postoji i v pohybu se dobře prezentuje.

Čekání pro Dorotku bylo opravdu dlouhé.

Dorotka ve výstavním postoji.

Na výstavě jsme se setkali i s ostatními majiteli honičů a setkání to byla velice příjemná, měli jsme si neustále o čem povídat a tak i to dlouhé čekání příjemně uteklo.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama