Máme štěňátka- den 4. a MVP Berlín

19. dubna 2010 v 19:11 |  Aktuality
Už z titulku je zřejmé, že se opravdu nenudíme. Zatímco já se v neděli starala o Barunku, ta zase o štěňátka, tak Dorotka s Terezkou a zbytkem rodiny vyrazili opět do Německa na MVP Berlín. 
Naši malí ušounci nám dělají samou radost, jsou to velcí jedlíci a čiperové. Od pátku do dnešního rána přibrali v průměru 60g a dnes se jejich váhy pohybují od 400-520g. Barunka už zapomněla na porodní strasti a je vidět, že je šťastná. Je to úžasná mamina.
Jinak Dorotka s Terezkou dopadly v Berlíně zase výborně.
Dorotka-V1,VDH, CAC, CACIB, Sieger Berlin
Terezka-V1, VDH, Jugend Sieger Berlin


.
Barunka a její mimča


.
Vrh A Lady Bardotte


.
Zleva- Alex, Apache, Atilla, Alain


.
Zleva- Alex, Atilla, Apache, Alain 


.
Zleva- Athos, Acki, Amelis


.
Zleva- Athos, Amelis, Acki


.
Terezka cestou do Berlína


.
Terezka a Dorotka


.
Dorotka v Berlíně
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 RobertEsoms RobertEsoms | E-mail | Web | 1. prosince 2017 v 22:21 | Reagovat

Doctor Who is now considered a British Institute and has come a long way since it first aired on November 23rd 1963. The very first show saw the Doctor travel 100,00 years into the past to help some dim cavemen discover light. After 26 seasons and seven Doctors later the series came off our screens in 1989 much to the disappointment of the huge devoted fanbase. In 1996 an attempt was made to revive Doctor Who but it wasnt until June 2005 when it came back with a vengeance with Christopher Eccleston as the ninth Doctor that put the series back on the map as it were. It then went on for 5 years with David Tenant portraying the Doctor until 2010 when Matt Smith took over the role. Today it is still a great family show and has attracted many new fans.
<a href=https://www.cialissansordonnancefr24.com/cialis-generique-mg-tadalafil/>https://www.cialissansordonnancefr24.com/cialis-generique-mg-tadalafil/</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama