30.5. Štěňátka- 6.týden

30. května 2010 v 14:14 |  Aktuality
Naši špunti mají za sebou šestý týden, šťastného štěněcího dovádění. V pátek k nám z Prahy přijela babička štěňátek, Dorotka (Dorotte Lady Alison) se svojí paničkou Bárou, aby si prohlédla svoje vnoučátka. Z našich štěňátek byla Bára nadšená a pořídila nám krásné fotky, za které moc děkuji.
Příští víkend většina z nich již odejde do nových domovů, kde se na ně těší jejich noví páníčci. Pomalu jim tedy balíme výbavičku na cestu a také nás zítra čeká návštěva u pana doktora, který štěňátka oočkuje. Naši bobánci nám dělají jen samou radost, jsou moc krásní, baculatí, zvyklí na lidské pomazlení a na ostatní pejsky. Mají velmi milou, vyrovnanou a vnímavou povahu. Naší výchovou se snažíme, aby přechod do nových domovů byl pro štěňátka i nové páníky radostnou událostí. 
Apache- volný

Apač jiné jméno ani dostat nemohl- je to rozený náčelník. Jako první přišel na svět, první opustil porodní bednu, všechny sourozence má pod kontrolou a první prozkoumává zákoutí naší zahrady. Jakmile vše propátrá s radostí vyhledá naší náruč, kde šťastně usne.


Apache portrét


Acki- volný

Doma mu říkáme bonbónek. Akimek má ve své povaze od každého sourozence něco. Má velice milou povahu a je to takový šibal, kterého vše zajímá, rád si hraje a s oblibou vyhledává naší společnost.


Acki portrét


Athos- zadán

Další z pejsků, který dostál svému jménu. Je sebevědomý, neohrožený a často sekunduje Apačovi. Po mamince zdědil vizáž v obličeji, ale i její rozvahu.

Athos portrét

Alain- zadán

Alánek je velmi klidný pejsek, ale jak jde o papání stane se z něho piraňa, což je vidět na jeho věčně plném bříšku. Povahově je nejvíce podobný Atillovi, s kterým tvoří lenošivou dvojici. Jakmile mu však slehne řádí s ostatními sourozenci jako rarach.


Alain portrét

Atilla- zadán

Žádný bojovník jak by naznačovalo jméno, ale těžký pohodář. Ne však žádný lenoch, nejraději si hraje sám, má velmi milou a vyrovnanou povahu. Často ho nacházíme ve společnosti Alánka.


Atilla portrét


Alex- zadán

Dostal přezdívku ,,malý Obama". Narodil se jako nejmenší štěňátko, ale toto již dávno není pravdou. Jeho líbezný pohled skrývá dušičku malého pokušitele. Jeho partnerkou v lumpárnách je Amelis, která mu je velmi podobná nejen vzhledem, ale i povahou. Často si ti dva vyhlídnou nějakého sourozence a proženou mu faldy.

Alex portrét

Amelis
Amelis- zadána

Rozkošné kvítko z čertovy zahrádky. Má neodolatelnou a mazlivou povahu. Ze svých brášků si pranic nedělá a klidně se postaví do cesty i největšímu načelníkovi Apačovi. Její pohled hovoří za vše (je to celá mamča).

Amelis
Amelis portrét


rodinka
Rodinné foto
Zleva- babička Dorotte Lady Alison, teta Audrey Lady Dorotte a maminka štěňátek Czudla Stříbrný permoník (Barunka).

Další krásné fotky našich ušounků (zatím ještě bez popisků) naleznete zde na rajčeti.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama