Listopad 2010

20.-21.11.2010 MVP NITRA - DOROTKA GRAND ŠAMPION

22. listopadu 2010 v 21:06 Aktuality
Dvoudenní výstava Nitracanis byla tečkou za naší výstavní sezonou 2010. No co tečkou, spíše vykřičníkem neboť jsme si s holkama užili výstavního rojeníčka do sytosti, zkrátka Nitra byla naše. V sobotu nás posuzoval maďarský rozhodčí Miklos Levente a v neděli Miroslav Zidar ze Slovinska. Dorotka s Terezkou od obou rozhodčí dostaly bezvadné posudky a nejvyšší ocenění.
1.den- Dorotka: V1, CAC, CACIB
           Terezka: V1, CAC, CACIB, BOB
2.den- Dorotka: V1, CAC, CACIB, BOB
            Terezka: V1, CAC, CACIB, BOB
Dorotka se tímto stala během čtyř měsíců po druhé šampionem a tentokrát si přivezla titul GRAND ŠAMPION Slovenska. Dora úspěšně kráčí ve stopách svého legendárního otce Edwarda Bencilly.
Terezka nám udělala velkou radost při závěrečných soutěžích o BIG, kde byla vybrána mezi šest nejkrásnějších psů VI.skupiny FCI. 
Nitranské výstavy jsme se neúčastnili pouze my, předvedla se zde i mladá fenečka ze Slovenska a příjemné chvíle ve výtavním kruhu i na hotelu s námi trávil Nero Bencilla se svojí paničkou Lenkou. 
Samotná výstava měla vysokou úroveň a my na ní budeme rádi dlouho vzpomínat.


Nitra
Dorotka v běhu


.
Dorotka: V1, CAC, CACIB, BOB
Posudek: Velmi elegantní kompaktní fena, dobré proporce, perfektní hlava, rovné končetiny, dobrý hrudník, korektní úhlení, perfektní postoj, elegantní pohyb


.
Vpředu Nero Bencilla a za ním Dora


.
Nero a Dorotka


.
Terezka: V1, CAC, CACIB, BOB
Posudek: Velmi typická fena, dobrý formát, dobrý pigment, perfektní hlava, rovný hřbet, korektní postoj, dobrá mechanika pohybu


.
Závěrečné soutěže (Terezka uprostřed)


.
Zleva Dorotka, Terezka a Nero


.
Čekání v hale


.
Tak takhle si ,,bardotky" zařádily na výstavě


.
Po náročném dnu odpočinek


.
Dora