Srpen 2011

27.8. 2011 MVP Mladá Boleslav - naši opět úspěšní !

28. srpna 2011 v 9:41 Aktuality
Posuzovala paní rozhodčí Lenka Frnčová, hospitace Ing. Iva Černohubová. Přihlášeno bylo 12 švýcarských honičů z toho 9 bernských a 3 švyčtí.
Moc jsem se těšila na ten okamžik, kdy si Dorotka vyvede svého synka Bandittu do výstavního kruhu, stejně tak jako tomu bylo minulý týden, kdy mu dělal garde jeho otec Acki na Bratislavě. Rošťák Banditta vtrhl tedy do kruhu a úspěch byl na světě. Jeho obsáhlý posudek byl opět excelentní. Oběma rozhodčím se moc líbil a konstatovaly, že má velkou perspektivu. Poté nastoupila Dorotka a ukázala mu s jakou noblesou se má předvádět. Po berňácích přišla chvíle pro naši Terezku, oproti minulé výstavě byla již v klidu, asi proto že měla sebou svoje parťáky. Po velmi vrovnaném předvedení s Pinkie ,,bobika" obhájila.
Naší Chs. reprezentoval také Fido (Acki), který si odnesl známku Velmi dobrý. Za velmi dobré předvedení majitelům děkujeme.
Výsledky: Banditto - Velmi nadějný 1
Dorotka - V1, CAC, CAC ČMKÚ, CACIB
Terezka - V1, CAC, CAC ČMKÚ, CACIB, BOB


Naše ležení


Banditta před výstavou


Bandittův temperament


Banditta v postoji


Fido (Acki Lady Bardotte)


Fido v pěkném postoji


Dora a její nádherný běh


Dorotku posuzuje paní rozhodčí Iva Černohubová


Terezka v kruhu


Terezka BOB


Paní rozhodčí Lenka Frnčová a naše vítězky Terezka s Dorotkou

MVP Duodanube - Bandittova premiéra - Terezka Slovenský šampion

22. srpna 2011 v 12:56 Aktuality
20.-21.8. jsme strávili báječný výstavní víkend v Bratislavě, z druhé strany republiky z Ostravy přijely kamarádky Iva, Eva a Hela se svými pesany.
Z naší smečky byli vybráni dva adepti a to Terezka s Banditou. Bandita vstoupil do výstavního kruhu poprvé a páni rozhodčí chválou nešetřili. Klučina mi udělal velikou radost, krásně se předvedl a oba výstavní dny zvádl s nadšením jemu vlastním. Většinu času byl puštěný na volno a bylo zábavné jej pozorovat jak navštěvuje ostatní stany a prověřuje jejich osazenstvo. Díky své milé, bezprostřední a vstřícné povaze si každého získal. Iva ze svého vnuka měla také ohromnou radost. Při pohledu na jeho otce bylo jasně znát, že svým rodičům Dorotce a Akimovi je velmi podobný.
První den posuzoval pan rozhodčí Josef Němec a druhý den pan Dupas Jean-Jacques z Francie. Oba mu s radostí udělili Velmi nadějný 1 s těmito bezvadnými posudky.
Posudek č.1: 5.měs. pes, ve všech proporcích splňuje požadovaný standart, nůžkový chrup, po dokonční vývoje, má velmi dobrou perspektivu
Posudek č.2: Výborně balancovaný, výb. hlava a výraz, výb. uši a lebka, výborné předhrudí, velmi dobrá horní linie, výb. hruď, pěkné zadní zaúhlení, výborně nesený ocas, volný pohyb
Za to Terezka se první výstavní den v kruhu dokonale vyřádila. Panu rozhodčímu J. Němcovi se moc líbila a chtěl jí zadat titul BOB avšak po jejím nezvladatelném vystoupení musel od svého úmyslu ustoupit a tak si jej zaslouženě odnesla Pinkie Bencilla. Druhý den se trošku uklidnila a ,,Bobika" získala. Tak se tedy Terezka stala Slovenským šampionem krásy.
Na výstavu budeme rádi a dlouho vzpomínat, protože s přáteli je vždycky fajn.
výsledky: 1.den - Banditto, Velmi nadějný 1
Terezka, V1, CAC, CACIB
2.den - Banditto, Velmi nadějný 1
Terezka, V1,CAC, CACIB, BOBBanditto poprvé vbíhá do kruhu


V postoji to klučinovi slušelo


Terezka v postoji - ještě v klidu


Terezka vpravo a Pinkie vlevo o BOBJedna z mnoha vypečených tanečních kreací - i toto dokáže šampion

Vlevo Acki - otec Banditty a vpravo Felon, kterou jsem si s radostí mohla předvést


V kempu Zlaté Piesky


Můj Banditta a Terezka


Domča s Terezkou


Moje sluníčko Banditta


Iva se svým vnoučkem Bandittou vlevo a tatínkem Akimem vpravo


Hela se svým úžasným buldočkem Edíkem (CHs. Pomáda)


Tak zase někdy v Bratislavě