Aktuality

NOVÉ STRÁNKY

13. října 2011 v 18:17
Máme nové stránky, na které Vás tímto zveme. Na nich Vás budeme stejně pravidelně informovat o životě naší ušaté smečky jako doposud.

8.10. 2011 MVP České Budějovice - Terezka opět na stupních vítězů!

9. října 2011 v 10:12
Je to tak, Terezka to naše rezaté sluníčko, opět zazářila - 3.místo BIG.
Banditta se předvedl ve třídě dorostu s oceněním VN1. Byla přihlášená i Dorotka, ale vzhledem k tomu, že se nachází v období falešné březosti nechali jsme jí doma. Na výstavě by byla akorát nevrlá, neboť ve své hlavince nosí imaginární štěňátka.
Jinak nás velmi potěšila účast Athoska (vrh A), který si po hezkém předvedení odnesl známku V1.
V poledne se za námi přijel podívat Bingo bráška Banditty. Bingo se již chystá také na svojí první výstavu a tak majitelé s námi strávili zbytek výstavního dne, aby viděli jak to chodí. Když jsem po půl roce Binga uviděla, žasla jsem nad jeho neuvěřitelnou podobou se svým otcem (Acki vom Weinberg), Podobně to máme i doma, Banditto je zase odlitek maminky Dorotky (Audrey Lady Dorotte).
Děkuji majitelům Athose za pěknou prezentaci a páníkům Binga za to, že se o něj tak krásně starají, vyrostl z něj nádherný pes.

Rozhodčí: paní Olga Dolejšová
Závěrečné soutěže: paní Věra Dvořáková
Výsledky: Tereza - V1, CAC, CACIB, BOB, 3.místo BIG VI.skupina FCI
Banditto - VN1
Athos - V1Banditto - třída dorostu


Terezka - třída šampionů


Bingo Lady Bardotte


Bingo


Athos Lady Bardotte


O přestávce mezi závěrečnými soutěžemi měli naši honiči a krásné Porcelanie celou halu pro sebe


Rodinné foto - uprostřed hrdý otec Acki, vlevo náš Banditto a vpravo bráška Bingo


Závěrečné soutěže - Terezka uprostřed, vpravo Acki


Vyhlášení vítězů - poprvé v historii se spolu v první pětce umístnil švycký i bernský honič


Vítězové - Terezka 3.místo BIG a Acki 4.místo BIG

Bastien a Bingo

28. září 2011 v 13:15
Dorotčiným štěňátkům bude 1.10. půl roku. Od majitelů Bastiena a Binga nám přišly potěšující zprávy a hezké fotky za něž děkujeme. Kluci vyrostli do krásy, vypadají již jako dospěláci.
Bastien žije se svojí rodinou v domě se zahradou a denně mu dělá společnost několik pejsků, převážně zlatých retrívrů. Má se moc dobře, je to miláček rodiny.
Bingo strávil léto na chalupě a jeho hlavním programem byl výcvik poslušnosti, kterou zvládá velmi dobře. Majitelům dělá samou radost.
Zde je pár fotek :


Bastien


Bastien a jeho zlatá parta


Bastien - půl roku


Vodomilové pokoušejí Bastíka


Bingo alias Brit

17.9.2011 NVP Brno - Terezka 1.místo BIG !

18. září 2011 v 15:17
Výstavní den začal jako obvykle - brzy ráno vstát, kafíčko, probudit ušaté spáče, nasměrovat kamarádku navigaci a hurá na výstaviště.
A přece tak jiný. Předvedlo se 10 bernských honičů a 2 švyčtí. Posuzovala paní rozhodčí Věra Dvořáková. Jako první do kruhu nastoupil Banditto. Na paní rozhodčí udělal velký dojem a na konci posuzování řekla: ,,To je úžasňák, nemám slov." Poté přišla na řadu Dorotka, trochu se nám holka spravila a do posudku dostala - ve výborné výživné kondici. Svůj titul CAC si ale odnesla. Nakonec přišla velká chvíle pro Terezku. Já jsem tu holku rezatou najednou ani nepoznávala. V postoji stála jako socha, snad ani nedýchala a v běhu letěla jako vítr. Byl z toho vítěz plemene BOB a čekalo nás finále. Předvedení v pohybu střídalo postoje a Terezka sklízela velký potlesk. Přišlo vyhlášení vítězů a najednou jsem zjistila. že stupínek s číslem 1. je volný , čekal na nás. Díky Terezce jsem zažila překrásný výstavní zážitek, který bych přála všem.
Výsledky:
Banditto - VN1
Dorotka - V1, CAC
Terezka - V1, CAC, Národní vítěz, CAC ČMKÚ, BOB, 1.místo BIG VI.skupina FCI


Banditto v postoji


Banditto v běhuDorotka v postoji


Dorotka v pohybu


Paní rozhodčí Věra Dvořáková při posuzování Terezky


Terezka v postoji


Terezka v pohybu o Národního vítěze


Terezka o BOB


Závěrečné soutěže, užší výběr ( Terezka vlevo)


Naše zlato Terezka 1.místo BIG

Klubová výstava Litomyšl 2011 - Dorotka Český grand šampion !

11. září 2011 v 12:53
Výstavu posuzoval mezinárodní rozhodčí pan Otakar Vondrouš. Jeho posuzování bylo velmi profesionální a spravedlivé. Při hodnocení psů v jednotlivých třídách vždy nahlas pro vystavující i publikum zdůvodnil vítězství toho či onoho psa. Úkol lehký neměl, představilo se mu celkem 44 švýcarských honičů z toho 34 bernských, 1 jurský, 2 luzernští a 7 švyckých. Po výstavě ještě následovala bonitace, na kterou byla přihlášena naše Terezka, prošla bez chyby, tudíž je odedneška chovná fena.
Co se samotných výstavních výsledků týče jedním slovem- radost. Největší dík opět patří Dorotce, která bez zaváhání vyhrála třídu šampionů a tím se zároveň stala Českým grand šampionem. Šikulka Banditta následuje své úspěšné rodiče Dorotku a Ackima (Klubový vítěz 2011), z výstavy si odnesl diplom se známkou Velmi nadějný 1. No a Terezka -ta se panu rozhodčímu velmi líbila, ale opět při předvedení v pohybu zaváhala a tak si odnesla res. CAC. Radost nám také udělala Bellinda sestřička Banditty, která se rovněž předvedla ve třídě štěňat a získala Velmi nadějná 2. Z Bellindy vyrostlo rozkošné kvítko z čertovy zahrádky, její temperament je neuvěřitelný. Děkujeme majitelům za prezentaci.
Na výstavě panovala přátelská atmosféra, byl to báječný výstavní den.
Výsledky: Banditta - VN1
Dorotka - V1, Vítěz třídy vítězů, CAC
Terezka - V2, res.CAC
Zde je několik našich fotek, postupně přidáme odkazy na fotogalerie ostatních vystavujích, kde si budete moci prohlédnout všechny psy, kteří se výstavy zúčastnili.
Odkaz na foto zde.


Dorotte Lady Alison - matka naší Dorotky a babička Banditty. Stále ve skělé kondici.


Naše rodinka - zleva Bellinda, Banditto a maminka Dorotka


Bellinda


Před výstavním kruhem - Bellinda vpravo


Banditto


Banditto v postoji

Vlevo Dorotka o Vítěze třídy


Dorotčin vítězný běh - Dorotka vpravo


Terezka v postoji, třída vítězů


Terezka v pohybu


Naši vítězové Banditto s maminkou Dorotkou - jako vejce vejci

27.8. 2011 MVP Mladá Boleslav - naši opět úspěšní !

28. srpna 2011 v 9:41
Posuzovala paní rozhodčí Lenka Frnčová, hospitace Ing. Iva Černohubová. Přihlášeno bylo 12 švýcarských honičů z toho 9 bernských a 3 švyčtí.
Moc jsem se těšila na ten okamžik, kdy si Dorotka vyvede svého synka Bandittu do výstavního kruhu, stejně tak jako tomu bylo minulý týden, kdy mu dělal garde jeho otec Acki na Bratislavě. Rošťák Banditta vtrhl tedy do kruhu a úspěch byl na světě. Jeho obsáhlý posudek byl opět excelentní. Oběma rozhodčím se moc líbil a konstatovaly, že má velkou perspektivu. Poté nastoupila Dorotka a ukázala mu s jakou noblesou se má předvádět. Po berňácích přišla chvíle pro naši Terezku, oproti minulé výstavě byla již v klidu, asi proto že měla sebou svoje parťáky. Po velmi vrovnaném předvedení s Pinkie ,,bobika" obhájila.
Naší Chs. reprezentoval také Fido (Acki), který si odnesl známku Velmi dobrý. Za velmi dobré předvedení majitelům děkujeme.
Výsledky: Banditto - Velmi nadějný 1
Dorotka - V1, CAC, CAC ČMKÚ, CACIB
Terezka - V1, CAC, CAC ČMKÚ, CACIB, BOB


Naše ležení


Banditta před výstavou


Bandittův temperament


Banditta v postoji


Fido (Acki Lady Bardotte)


Fido v pěkném postoji


Dora a její nádherný běh


Dorotku posuzuje paní rozhodčí Iva Černohubová


Terezka v kruhu


Terezka BOB


Paní rozhodčí Lenka Frnčová a naše vítězky Terezka s Dorotkou

MVP Duodanube - Bandittova premiéra - Terezka Slovenský šampion

22. srpna 2011 v 12:56
20.-21.8. jsme strávili báječný výstavní víkend v Bratislavě, z druhé strany republiky z Ostravy přijely kamarádky Iva, Eva a Hela se svými pesany.
Z naší smečky byli vybráni dva adepti a to Terezka s Banditou. Bandita vstoupil do výstavního kruhu poprvé a páni rozhodčí chválou nešetřili. Klučina mi udělal velikou radost, krásně se předvedl a oba výstavní dny zvádl s nadšením jemu vlastním. Většinu času byl puštěný na volno a bylo zábavné jej pozorovat jak navštěvuje ostatní stany a prověřuje jejich osazenstvo. Díky své milé, bezprostřední a vstřícné povaze si každého získal. Iva ze svého vnuka měla také ohromnou radost. Při pohledu na jeho otce bylo jasně znát, že svým rodičům Dorotce a Akimovi je velmi podobný.
První den posuzoval pan rozhodčí Josef Němec a druhý den pan Dupas Jean-Jacques z Francie. Oba mu s radostí udělili Velmi nadějný 1 s těmito bezvadnými posudky.
Posudek č.1: 5.měs. pes, ve všech proporcích splňuje požadovaný standart, nůžkový chrup, po dokonční vývoje, má velmi dobrou perspektivu
Posudek č.2: Výborně balancovaný, výb. hlava a výraz, výb. uši a lebka, výborné předhrudí, velmi dobrá horní linie, výb. hruď, pěkné zadní zaúhlení, výborně nesený ocas, volný pohyb
Za to Terezka se první výstavní den v kruhu dokonale vyřádila. Panu rozhodčímu J. Němcovi se moc líbila a chtěl jí zadat titul BOB avšak po jejím nezvladatelném vystoupení musel od svého úmyslu ustoupit a tak si jej zaslouženě odnesla Pinkie Bencilla. Druhý den se trošku uklidnila a ,,Bobika" získala. Tak se tedy Terezka stala Slovenským šampionem krásy.
Na výstavu budeme rádi a dlouho vzpomínat, protože s přáteli je vždycky fajn.
výsledky: 1.den - Banditto, Velmi nadějný 1
Terezka, V1, CAC, CACIB
2.den - Banditto, Velmi nadějný 1
Terezka, V1,CAC, CACIB, BOBBanditto poprvé vbíhá do kruhu


V postoji to klučinovi slušelo


Terezka v postoji - ještě v klidu


Terezka vpravo a Pinkie vlevo o BOBJedna z mnoha vypečených tanečních kreací - i toto dokáže šampion

Vlevo Acki - otec Banditty a vpravo Felon, kterou jsem si s radostí mohla předvést


V kempu Zlaté Piesky


Můj Banditta a Terezka


Domča s Terezkou


Moje sluníčko Banditta


Iva se svým vnoučkem Bandittou vlevo a tatínkem Akimem vpravo


Hela se svým úžasným buldočkem Edíkem (CHs. Pomáda)


Tak zase někdy v Bratislavě

Banditto - 4.měsíce

29. července 2011 v 13:34
1.8. opět oslaví náš Banditto své malé narozeniny. Říká se, že ,,roste jako z vody" - no nevím, nevím jestli z vody, ale dnes váží 19kg. Jak jsem již psala jde ve stopách své maminky Dorotky, která měla v tomto věku stejnou váhu. Za tři týdny se chystáme s Bandittou na jeho první výstavu. S výstavní přípravou to nikterak nepřeháníme, vždyť ve třídě Puppy jde jen o to, aby si zvykl na rušné prostředí. Jestli i v tomto bude následovat maminku, tak se mám na co těšit ! Dorotka totiž první rok svých výstavních ,,exhibicí" předváděla úprky z kruhu, zásadně neukazovala zuby a místo běhu vpřed řadila zpátečku. No a dnes, když vidí výstaviště, frká jako kůň před dostihem a nemůže se dočkat až jí nasadím předváděcí vodítko.
Zde je pár aktuálních fotek našeho Banditty:Jestli budeš chytat lelky Banditto, zbodne ti to DorotkaBandittoBanditto a ApačApač se o své oblíbené ouško nerozdělí


BandittoA zase ten Banditto


Portrét Banditty

NVP Mladá Boleslav - byla naše !

17. července 2011 v 8:45
Včera 16.7. jsem se s Dorotkou a Terezkou vydala na NV do Boleslavi. Posuzoval pan rozhodčí Josef Němec a přihlášeno bylo 6 bernských honičů a 1 švycký. Naše barvy hájili Dorotka, Terezka a dva bráškové z našeho vhu ,,A" od Barunky Athos a Acki ve třídě mladých. Nebudu to protahovat, všichni jmenovaní bodovali.
Athos Lady Bardotte - V1, CAJC, BOJ
Acki Lady Bardotte - V2
Terezka - V1, CAC, NV, CAC ČMKU, BOB
Přeci jenom pár řádek musím věnovat mojí úžasné Dorotce. Nechala mě prožít fantastický výstavní zážitek. Pouhé tři měsíce po porodu svých prvních štěňátek se v závěrečných soutěžích předvedla takovým způsobem, že jí pan rozhodčí Petr Řehánek vybral jako třetího nejkrásnějšího psa VI. skupiny FCI.
Takže Dorotka - V1, CAC, NV, CAC ČMKU, BOB, BIG 3.místo VI. skupina FCI.
Bylo co oslavovat.
Děkuji majitelům Athose a Ackiho za skvělou prezentaci.
Fota ze závěrečných soutěží nemáme, snímky neměl kdo pořídit.Athos Lady Bardotte- zkouška výstavního postoje

Dva bráškové , vlevo Athos vpravo Acki

Terezka

Vlevo Acki - V2
Vpravo Athos - V1, CAJC, BOJ

Terezka - V1, CAC,NV,CAC ČMKU,BOB

Dorotka ve třídě šampionů

Dorotka s Ferdou o Národního vítěze

Dorotka a Lord Bencilla

Athos, Lord a Dora o BOB

Naši vítězové


Dorotka - V1, CAC, NV,CAC ČMKU, BOB, BIG 3.místo VI. skupiny FCI

Pozdravy od štěňátek

15. července 2011 v 14:32
Tak jako děti si naše štěňátka užívají skvělých prázdnin se svými majiteli. Dostali jsme krásné dopisy, jež mají téměř stejný obsah. Štěňátka již zvládají základní poslušnost, rádi cestují autem, jsou to pořádní jedlíci a majitelé všichni do jednoho jsou stále více nadšeni, že jejich volba padla právě na toto báječné plemeno.
Všem moc děkujeme za zprávy a fotky.
Zde je pár obrázků z jejich výletů a táborů.

Bastien na táboře
Bastien se zúčastnil táborové výstavy s výsledkem - 4.místo Best in show a zároveň získal cenu divákůBingo na výletě se svojí rodinouBingo tráví nejvíce času v lese, zřejmě z něj bude velký lovecBueno se učí poslušnosti - za pamlsekBueno na výletěFido (Acki) na táboře cvičí stopuFidoTááákhle dlouhé uši Fiďase

Prázdniny

7. července 2011 v 12:51
Tak jsme se dočkali pěkného počasí. Začátek prázdnin pro nás znamená příjemnou změnu v našem každodenním koloběhu. Sestra dorazila se svými cácorkami a naši psi dostali nový impuls do řádění. Je to tu jeden velký, ale příjemný kolotoč zážitků srandy a pohody. Sestra má stejný ,,problém" jako já, nestačí jí jeden chlupáč - má jich rovnou 27. Ne, nejde o psy, ale věnuje se chovu barevných mutací činčil (odkaz na její stránky zde ). Mimochodem první činčilu dostala ode mneBanditta si nejvíce oblíbil malou AdélkuAdélka s Terezkou a BandittouApač s BandittouBarunkaTerezkaBanditto s Barunkou

Banditto a jeho smečka

30. června 2011 v 11:20
Zítra 1.7. oslaví náš ,,malý" Banditto své malé narozeniny - 3 měsíce.
Každé ráno se nemůžu dočkat co nového se svými zlatíčky prožiji. Jejich revírem je zahrada, jejich tempo je ... Snažím se vypozorovat jak fungují zákony ve smečce, ale naši psi jsou tak svobodní, že nějaká přísná hierarchie zde vážně nefunguje. Nyní je středobodem jejich zájmu Banditto všichni jej protěžují, za nic jej netrestají a vše má dovoleno. Zkrátka si každý den žijí to svoje ,,El Dorádo".


Banditto 3 měsíce, váha 13kg

Banditt

Při západu sluníčka smečka ožívá

To je ale provokace, tři na jednu..

Ale pánové, takhle se zachází s Terezkou ? (Apač a Banditto)

Výběr adepta na honěnou

To se dalo čekat..vybrali si Bandittu


Bojová porada

25.6.2011 MVP Brno - Terezka BOB

29. června 2011 v 11:32
Výstavní sezona je v plném proudu, tentokrát jsem zavítala s Terezkou na MVP Brno. Jako na minulé výstavě nás posuzoval usměvavý pan rozhodčí Petr Řehánek a Terezka si zase vyhopkala ,,Bóbika,,. Zúčastnily se 3 švycké dámy a 6 honičů bernských. Byla to převážně přehlídka nové nastupující generace, nejvíce byla obsazená třída madých. Z ostřílených harcovníků se za švycké honiče ukázale Terezka, Conie a Acki bernský honič (tatínek našeho Banditty).
Radost nám také udělala Amelis (štěně z našeho vrhu A), která se za námi přijela se svojí rodinou podívat.
Zjistila jsem, že Terez na posledních několika výstavách není jaksi ve své kůži. Přeci jen byla zvyklá na přítomnost Dorotky. Asi budu muset příště přibrat nějakého výtečníka z naší zahálčivé ušaté chásky sebou.

Terezka - V1, CAC, CACIB, BOB

Conie a Terezka

Amelis a její Barborka
Bernští honiči

Barunka - čtvrté narozeniny

21. června 2011 v 16:25
Včera 20.6. naše Baruška oslavila se svojí smečkou své krásné čtvrté narozeniny.
V odpoledních hodinách také odjelo naše štěňátko Bastien se svojí novou rodinou. Ze všech štěňat bude bydlet nám nejlblíže a smutno mu určitě také nebude, protože doma na něj čekal nový psí kamarád zlatý retrívr. Foto z nového domova brzy přidáme.

Naše Baruška


Banditta je zkrátka pan pes - doposud se nikdo z našich ušounů dobrovolně na houpačku neodvážil, ale Banditto jen tak přišel, vyskočil a s blaženým výrazem se rošťácky pohupoval

Banditto a Bastien

16. června 2011 v 18:30
Zítra je našim klukům 11.týdnů. Bastienovi pomalu připravujeme věci na cestu do nového domova, včetně jeho pelíšku, to aby se mu tolik nestýskalo. V pondělí jej tedy čeká velký den.
Náš Banditto, tak to už je kus psa, váží přes 11 kilo. To má po mamince Dorotce, co týden to kilo. Ve všem jí je tak neuvěřitelně podobný - jeho kukuč, povaha, chuť k jídlu, pohyby, zkrátka celý ,,Doroťák".
Bastík je povahou i vzhledem více po tatínkovi Akimovi, je to velký mazel s lišáckým kukučem a s každým je hned kamarád.
Banditto u oploceného jezírka, poslední dobou to bylo pro kluky jak magnet

První fotka, kdy Banditto vydržel pár sekund v klidu

Bastien 11.týdnů

Bastien


Mamina Dorotka


Výchovná lekce

Terezka, Bastien a Banditto


Apač již dávno není štěně, ale štěněcí hrátky si ujít nenechá

Jak se daří našim štěňátkům

9. června 2011 v 17:55
Ze všeho nejdřívě začnu naším Bastienem. Jeho start do života zkomplikoval bolestivý úraz. Již 10 dní musí nosit fixační náhubek a dalších 10 dní jej nesundá. Bastík má obdivuhodnou povahu, vše snáší velmi klidně, s jídlem nemá žádný problém, s ostatními řádí jako by nic. Jeho noví pánící na něj již netrpělivě čekají, ale do nového domova odejde až bude zcela zdráv. A naše trojka- Bellinda, Bingo a Bueno ti se velmi rychle zabydleli a z milých dopisů, které od majitelů dostáváme je spokojenost na obou stranách. No a náš Banditto? Tak ten se snad ani jinak jmenovat nemohl. Je to prostě lotr a místo toho abych jej vychovávala já, pokouší se on vychovat mě, rychle zjistil, že jeho nevinně smutný pohled dokáže zázraky, ale jakmile podřimuje nebo je zaměstnán něčím hodně neodkladným v tu chvíli rázem zapomíná, kdo mu nosí baštu a začně zlostně nadávat. Nakonec to malý zbojník stejně vzdá, je dost mazaný na to, aby si to semnou rozházel.


Banditto 10.týdnů

Banditto

Banditto

Bastien pod neustálou kontrolou Terezky

Bastien

Bastien

Bráškové

Nejraději si kluci hrají s Apačem

Apač, Banditto a Terezka


Bingo se svojí Terezkou v novém domověPohodář Bueno v novém domově

4.6.2011 . NVP Klatovy

5. června 2011 v 11:54
Na výstavu jsem odjížděla s velkým sebezapřením, původně jsem odjet ani nechtěla. V úterý došlo k nešťastné události - zranil se náš malý Bastien. Jeho léčba bude trvat asi 14 dní. Dnes už vím, že je vše na dobré cestě, Bastík je velký bojovník a již dovádí jako by mu nic nebylo.
I když jsme na výstavě uspěli, nebylo to pro mne v tu chvíli tak důležité.
Posuzoval mezinárodní rozhodčí pan Petr Řehánek
Terezka : V1, CAC, Národní vítěz, BOB
Apač : V1, CAJC, BOJTerezka a Apač

Štěňátka 8.týden

30. května 2011 v 15:50
Nadešel čas loučení s našimi ušounky. Jejich noví majitelé se po dlouhých dvou měsících konečně dočkali příchodu svých vytoužených štěňátek. Ve středu jako první odjela Bellinda, její páníci mají v plánu jí vést výstavně i lovecky, v pátek se na cestu vydal Bueno, který bude dělat radost dvěma mladým lidem. V neděli si přijeli majitelé pro Binga, jehož hlavním úkolem bude lov divoké zvěře. Jsem moc ráda, že se naše štěňátka dostala do báječných rodin, které se na ně moc těšily. Náš milý Bastien je stále ještě nezadaný. Je to takový smíšek s pohodovou a milou povahou. No a Banditto, to je čistě srdeční záležitost - zůstal s námi.


Sluníčko Bastien

;


Bastien

Portrét Bastienovy hlavinky

Bastien si nahřívá kožíšek

Bastík

Banditto

Banditto v pelíšku

Banditto si vykračuje

Banditto

Banditto odpočívá


Bráškové Bastien a Banditto

Apač pomáhá s výchovou Dorotce


NezbedovéDorotka a její chlapeček Banditto - zdá se mi, že jablko nepadlo daleko od stromu


Začalo to Baruškou a takhle to dopadlo

Štěňata 6.týden a MVP Praha - Terezka BOB

15. května 2011 v 13:17
Naše štěňátka mají šestý týden a dnes je čeká první návštěva veterinární ordinace, kde je pan doktor očipuje, poprvé naočkuje a prohlédne. Během týdne jim začneme kompletovat balíčky, které si odnesou do svých nových domovů. Naši malí uličníci jsou velmi šikovní, rychle se naučili chodit na plenu a v miskách nenechají jediný zbytek. I když to v plánu nebylo, doma zůstává Banditto, nevím zda si vybral on nás nebo my jeho, ale přišlo to nějak samo a já najednou věděla že tu musí zůstat. Na svojí milující rodinu čeká už jen poslední štěňátko, velmi milý a kráný pejsek Bastien. Věřím, že i on ty pravé páníky brzy najde.
V sobotu 14.5.2011 jsem odjela s Terezkou na MVP Praha. Posuzoval zde pan rozhodčí Josef Němec a Terezka opět bodovala - V1, CAC, CACIB, BOB. Velkou radost nám připravili majitelé Fida (Acki Lady Bardotte), ročního štěňátka z našeho vrhu A. Vyrostl z něj moc krásný pejsek s milou povahou. Pan rozhodčí Josef Němec byl tak laskav a po skončení výstavy si Fida prohlédl v postoji a v pohybu. Fido se mu líbil a tak jej zřejmě brzy uvidíme na nějaké výstavě. Byl to příjemně strávený den ve společnosti přátel. Nesmím opomenout úspěch otce našich současných štěňátek Ackima (Acki vom Weinberg - Chs. Bencilla), který se zde stal opět vítězem plemene BOB a v závěrečných soutěžích obsadil 5.místo BIG VI. skupiny FCI.


Bastien a BuenoBingo a BuenoBandittoBastienBastienBastienBellindaBellindaBellinda


Terezka při posouzeníTerezka V1, CAC, CACIB, BOB


Mé shledání s FidemFido zkušebně ve výstavním kruhu
Pongo Bencilla, bratranec mojí Terezky

Štěňátka 5.týden

6. května 2011 v 20:23
Další týden utekl ani nevím jak a já si pomalu uvědomuji, že za dva týdny nás budou naše štěňátka opouštět. Jejich noví páníci se už velmi těší, podle toho jak milé dopisy nám píší. Štěňátka jsou jako kuličky, přikrmuji je již 5x denně. Nejkrásnější okamžiky prožíváme v momentě, kdy je vezmeme ven. Čím dál tím více se odvažují do neprobádaných oblastí naší zahrady, ale nejraději pátrají v pergole. Zde je pár fotek z dnešního krásného odpoledne.


BANDITTO - ZADÁN

BUENO - ZADÁN

BINGO - ZADÁN


BASTIEN - VOLNÝBELLINDA - ZADÁNA

Společné

 
 

Reklama